INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Wyjazd w dniu 17.02 (sobota) o godz. 10:00 – parking Lidla ul. Pachońskiego 5 B

Powrót w dniu 24.02 (sobota) do Krakowa  o godz. 12:30 na parking Lidla ul. Pachońskiego 5 B

I RATA-   12.11.2023

II RATA- 05.02.2024

AUTOKAR FIRMA- ROBERTUR  www.robertur.pl

 

 • narty/snowboard wraz z kaskiem narciarskim, kominiarką i goglami, kije narciarskie (można podpisać narty i buty)
 • strój narciarski
 • Kieszonkowe- maksymalnie 100 zł- wszelkie atrakcje są w cenie obozu dlatego nie ma potrzeby większego kieszonkowego. Pieniądze można też przekazać w kopercie (podpisanej imieniem i nazwiskiem oraz napisana kwota)
 • Obuwie sportowe/halówki do zajęć na sali gimnastycznej. Strój sportowy na zajęcia sportowe.
 • Kosmetyki i środki higieny osobistej: dwa ręczniki, pasta i szczoteczka do zębów, szampon, żel pod prysznic, grzebień lub szczotka.
 • Termy- strój kąpielowy, klapki, duży ręcznik, dla chętnych okulary pływackie.
 • Bielizna na każdy dzień pobytu.
 • Reklamówkę na brudną bieliznę.
 • Podpisany bidon na wodę.
 • Krem przeciwsłoneczny do twarzy z filtrem.
 • Legitymacje szkolną

ODWIEDZINY RODZICÓW

Zakaz odwiedzin przez Rodziców ponieważ chcemy uczyć dzieci samodzielności i radzenia sobie bez obecności Rodziców przygotowując ich w ten sposób do życia.  Odwiedzanie powoduje, że pozostałe dzieci zaczynają jeszcze bardziej tęsknić i pytać ,, a kiedy moi Rodzice przyjadą”.                 Program obozu jest tak wypełniony, że nie ma czasu na odwiedziny, zaburza to pracę całej kadry instruktorskiej.                                                         ODCINAMY PĘPOWINE, RODZICE UDAJĄ SIĘ NA ZASŁUŻONE L4 OD SWOICH DZIECI

KONTAKT DZIECI Z RODZICAMI PODCZAS OBOZU

Wprowadzamy zakaz używania smartfonów. Uczestnicy oddają telefony wychowawcom każdego dnia obozu. Dzieci mogą korzystać z telefonów codziennie w godzinach: 14:00-14:30. Chcemy by obóz Switch on Sport kojarzył się z obozami offline. Chcemy na czas obozu wprowadzić detoks od grania, skrolowania.

RODZICE- JAK PRZEŻYĆ OBÓZ DZIECKA 

 Pamiętajcie, że tęsknota to uczucie zwyczajne, towarzyszące często każdemu z nas. Gdy dziecko tęskni to nie znaczy, że dzieje mu się krzywda, nie znaczy też, że macie w domu mazgaja i niezdarę życiową. Uczymy dzieci, że jest to normalne zjawisko, z którym pomożecie mu się zmierzyć wspólnie z wychowawcą. Największym błędem wzmagającym poczucie tęsknoty jest mówienie dziecku przez telefon- ,,bardzo za Tobą tęsknie” albo ,, jeśli będziesz tęsknił to mama po Ciebie przyjedzie”. Raczej należy pytać, jak minął dzień, co fajnego dziś robiliście itp.

 

Jeśli Państwa dziecko przyjmuje na stałe leki, prosimy o ich przekazanie na zbiórce przed wyjazdem na obóz: podpisanych imieniem i nazwiskiem dziecka z szczegółowym opisem dawkowania.

Zgoda na podawanie leków ( do pobrania)

Oferujemy Państwu możliwości zawarcia Ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej, które pozwala odzyskać koszty poniesione w związku z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego :

Ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej       

Warunki przystąpienia do ubezpieczenia